Reference a podněty k větší spokojenosti ostatních maminek

Nebyly nalezeny žádné otázky.

Prostor pro vaše dotazy a hodnocení

Datum 11.10.2019

Vložil Petra

Titulek Kurz první pomoci

Odpovědět

Chci moc poděkovat panu doktoru Simbartlovi za skvělý kurz první pomoci. Sama pracuji ve zdravotnictví a lepší kurz první pomoci jsem nezažila.
Vše vysvětlil ochotně, věděl o čem mluví a nebál se zodpovědět a hlavně srozumitelně vysvětlit veškeré dotazy i mimo kurz.
Nácviky probíhaly individuálně a u každé maminky se zastavil a projel sním daný postup. Opravdu lepší kurz první pomoci jsem nezažila. Kdyby bylo možné s panem doktorem absolvovat ještě nějaký kurz, tak se moc ráda znovu zúčastním.

Děkuji i moc paní Simbartlové za skvělé předporodní kurzy, které byli také krásně vysvětlené.

Datum 11.07.2014

Vložil Pavla V.

Titulek Díky

Odpovědět

Mončo, díky moc za super předporodní kurz, rady a informace mi rozhodně pomohly v nových začátcích s miminkem a i při porodu, cítila jsem se tak jistější. Kurz první pomoci taky super, ten jsme naštěstí v praxi nevyužili, no a cvičení s miminkama úplně super, všem doporučuji! Takže jen tak dál...

Datum 07.07.2014

Vložil Diana Matějčková

Titulek Předporodní kurz

Odpovědět

Užitečná a zábavná příprava na mateřství vedena vtipnou a zkušenou lektorkou. Vřele doporučuji každé nastávající mamince.

Datum 01.07.2014

Vložil Magda

Titulek předporodní kurz

Odpovědět

Moc díky Monice za příjemný kurz. Kromě cenných rad, jsem se seznámila také s těhulkami z okolí a dnes již vozíme všichni společně :)

Datum 26.06.2014

Vložil Pavlína

Titulek Na chvíli se zastavit

Odpovědět

Bylo příjemné se při ještě posledním pracovním shonu před mateřskou na chvíli zastavit a povídat si o mateřství v milém prostředí. Bezva bylo i povídání o plenkách a získání dalších cenných rad, které určitě pomohly v začátcích. Díky Moniko.

Datum 26.06.2014

Vložil Alena

Titulek Poděkování

Odpovědět

Také děkuji za poskytnutí cenných informací, které se nám dostaly v předporodním kurzu. I když se na miminko stále těšíme, věřím, že rady, které jsme dostali, nám pomohou zvládnout společné začátky s miminkem.
Dále mohu doporučit cvičení pro těhulky, které probíhá v malých skupinách a už teď se těším na budoucí cvičení s miminkem :) A.

Datum 25.06.2014

Vložil Jiřina Míková

Titulek Velké Děkuji

Odpovědět

Děkuji za pěkné, příjemné a naučné povídání na předporodním kurzu. Pomohlo mi určitě vyzkoušet si určité polohy pro nošení a přebalování dítěte - na panence, dále chválím i lekce, kde jsme si zkoušely masáž kojenců a blíže si povídaly o látkových plenách. Děkuji Moni :-)

Datum 25.06.2014

Vložil Liduška

Titulek Doporučení

Odpovědět

Chtěla bych moc poděkovat za cenné informace a doporučení týkající se předporodních příprav, samotného porodu či praktických pomůcek pro miminko.Přátelská atmosféra, individuální přístup, rozmanitá témata, která se v jiných předporodních kurzech neprobírala a která mi moc pomohla bez problémů zvládnout situaci na začátku mateřství. Moc ráda jsem se do centra vrátila, nyní už s miminkem, na pravidelné cvičení. Je to moc fajn. Mohu jen a jen doporučit!

Datum 25.06.2014

Vložil Jitka

Titulek Poděkování

Odpovědět

Velké poděkování za úžasný předporodní kurz! Přátelskou a uvolněnou atmosféru a hlavně cenné rady, na které jsem si vzpomněla dokonce i při porodu a následně i při manipulaci s mojí malou dcerkou. Jsem ráda, že kurzy byly rozšířeny o cvičení s dětmi a já se mohla vrátit :)

Datum 24.06.2014

Vložil Hanka

Titulek Předporodní kurz a těhotenské cvičení

Odpovědět

Moc děkuji za cenné rady a hlavně přátelskou atmosféru a individuální řešení problémů. Stýská se mi a těším se, že snad konečně zvládneme s Hugým přijít na cvičení :)